logo-samandehi

قوانین و مقررات

در ازاي مبلغي که شما ميپردازيد، ما وب سايت شما را بر روي يک يا چند تا از سرورهاي خود ميزباني ميکنيم. تا زمانيکه شما شرايط و ضوابط استفاده از سرويسهاي ما و يا هر توافق نامه ي ديگري که ممکن است بين شما و زرين ميزبان برقرار شود را رعايت نماييد ميتوانيد از سرويسهاي زرين ميزبان استفاده کنيد. زرين ميزبان تضمين مينمايد تمام سرويسهاي خود را اعم از اشتراکي و اختصاصي، دقيقا طبق مشخصاتي که در سايت آمده است به مشتري ارائه کند و سرويس گيرنده(مشتري) نيز متعهد ميشود که از سرويسها فقط در چهارچوب مشخصات تعيين شده براي آن سرويس استفاده نمايد. زين پس در اين صفحه کلمه ي "خدمات" اشاره به سرويسهاي ميزباني و هرگونه سرويس ديگري که توسط زرين ميزبان ارائه ميشود دارد، و کلمه ي "ما" و يا زرين ميزبان اشاره به گروه خدمات ميزباني زرين ميزبان دارد.

 

ميزباني داده ها

 

براي ما جهت ميزباني وب سايت شما بسيار مهم است که فايلها و محتويات وب سايت شما بر روي سرورهاي ما قرار داشته باشند. با انجام دادن اينکار، شما به ما اين اجازه را ميدهيد که سايت شما را در دسترس کاربران اينترنت قرار دهيم. بديهي است مسئوليت اين محتوا به عهده سرويس گيرنده (مشتري) بوده و زرين ميزبان هيچ مسئوليتي در قبال محتواي وب سايت کاربران خود ندارد. همچنين براي جلوگيري از خسارات احتمالي و غير قابل پيشبيني، سرويس گيرنده (مشتري) موظف است يک نسخه پشتيبان علاوه بر نسخه پشتيباني که زرين ميزبان تهيه مي کند از فايل ها و پايگاه هاي داده اي که بر روي سرورهاي زرين ميزبان قرار ميدهد به صورت مرتب تهيه کرده و نزد خود نگهداري کند تا در صورت بروز هرگونه مشکل فني نظير خرابي سرور، مشکلات شبکه، پاک شدن داده ها از روي سرورهاي زرين ميزبان و ... بتواند فايلها و داده هاي خود را بازيابي نمايد.

 

اطلاعات شخصي کاربران

 

کاربر موظف است اطلاعات خواسته شده در هنگام ثبت نام را به طور صحيح و کامل در اختيار زرين ميزبان قرار دهد. در مقابل، زرين ميزبان متعهد ميشود اطلاعات شخصي کاربر نظير نشاني ايميل، آدرس، شماره تلفن و... به صورت کاملا امن نزد خود نگهداري نمايد و نيز از آنجا که حفظ حريم خصوصي کاربران براي زرين ميزبان بسيار حائز اهميت ميباشد زرين ميزبان متعهد ميشود که اطلاعات خصوصي کاربرانش را در اختيار هيچ شخص ثالثي قرار ندهد. با اقدام به خريد يکي از خدمات زرين ميزبان، به ما اين اجازه را ميدهيد که در موارد ضروري مثل بررسي هاي داخلي گروه فناوری ، بررسي وب سايت و محتواي وب سايت شما و مسائلي از اين قبيل از اطلاعات شخصي شما استفاده نماييم.

زرين ميزبان موظف است چنانچه درخواست رسمي از سوي مراجع و ارگان هاي قضايي و يا دولتي مبني بر در اختيار گذاشتن مشخصات کاربران دريافت کند، مشخصات فردي کاربران را تسليم آن مرجع و يا ارگان نمايد.

 

پشتيبان گيري

 

زرين ميزبان تمام توان خود را در جهت تهيه نسخه ي پشتيبان از وب سايت کاربران به صورت مداوم بکار ميگيرد، ولي همانند هر سيستم رايانه اي ديگري، پشتيبان گيري ميتواند ناموفق باشد. به همين منظور ما به شما توصيه ميکنيم دائما يک نسخه ي پشتيبان از وب سايت خود تهيه نماييد. در صورت بروز هر مشکل و عدم توانايي بازگرداندن اطلاعات از آرشيو بکاپ هيچگونه اعتراضي مسموع نخواهد بود و گروه فناوری در اين زمينه و همينطور ديگر خسارت هاي وارد شده به کاربر به هر نحوي، هيچگونه مسئوليتي ندارد.

مسئوليت و پاسخگويي در قبال فايلهاي آپلود شده بر روي سرورهاي زرين ميزبان توسط سرويس گيرنده (مشتري) به عهده ي شخص سرويس گيرنده بوده و هيچ مسئوليتي در اين زمينه متوجه زرين ميزبان نخواهد بود.

بک آپ گيري از سايت هايي که حجم بالاي 5 گيگابايت دارند انجام نمي شود و اين يوزر ها بايد خود بک آپ بگيرند

 

 

استفاده/فعاليت غيرمجاز

 

حفظ کيفيت خدمات هميشه در درجه اول اهميت براي زرين ميزبان بوده است. لذا در راستاي اين سياست، با فعاليتهاي غير مجاز و سوء استفاده از منابع سرورهاي زرين ميزبان در جهت فعاليتهاي زير برخورد خواهد شد و تمامي سرويس هايي که کاربر متخلف نزد زرين ميزبان دارد، جهت بررسي موضوع، مسدود و در صورت عدم توانايي کاربر در توجيه تخلف، سرويس هاي کاربر متخلف براي هميشه از روي سرورهاي زرين ميزبان حذف و هيچ وجهي مسترد نخواهد شد:

 

    هک کردن، شامل مواردي نظير: نفوذ و يا تلاش براي دسترسي بدون اجازه به وب سايتها، شبکه ها و رايانه هاي ديگر، Port Scan و تمامي اعمال خرابکارانه، کلاهبرداري، سرقت اطلاعات کاربران و...

    ارسال ايميل هاي تبليغاتي و هرزنامه (اسپمينگ) و همچنين ارسال ايميلهاي انبوه و ناخواسته

    استفاده از اسکريپتها و نرم افزارهايي که منابع سرور را بيش از حد مجاز اشغال نمايند و منجر به افت کيفيت و وارد نمودن فشار مضاعف به سرور شوند. نظير اسکريپت هاي چت آنلاين، ليچ، آپلود سنتر و...

    آپلود فايلهاي غير مجاز، نظير (و نه محدود به) شل ها و همچنين فايلهاي غير اخلاقي و نيز هر گونه اطلاعاتي که منجر به برخورد قضايي و يا فيلترينگ سايت مذبور گردد، مانند آپلود فايلهاي موزيک و فيلم غير مجاز و نظير آن.

    راه اندازي وب سايتهايي با محتواي مجرمانه و يا مغاير با قوانين جمهوري اسلامي و قانون جرايم رايانه اي

    راه اندازي آپلودسنتر و دانلودسنتر بر روي سرورهاي هاست اشتراکي

 

 

شرايط سفارش و امور مالي

 

ثبت سفارش توسط مشتري، به منزله ي قبول شرايط و قوانين زرين ميزبان ميباشد.

سفارشات ثبت شده، فقط به مدت 3 روز از تاريخ ثبت سفارش، قابل پرداخت خواهند بود و پس از آن منقضي خواهند شد و کاربر بايد مجددا سفارش جديدي در سيستم ثبت کند.

پس از خريد يکي از سرويس هاي ميزباني زرين ميزبان توسط کاربر، زرين ميزبان متعهد ميشود ماداميکه کاربر سرويس خود را تمديد نمايد، و در اين دوره ها قيمت سرويس افزايش پيدا کرده باشد حداقل تا 3 دوره فاکتور سرويس کاربر را با قيمت قبلي ايجاد نماييد. بنابراين کاربران فعال مشمول افزايش قيمت احتمالي در آينده نخواهند شد. مگر اينکه سرويس خود را ارتقا دهند و يا وقفه اي در پرداخت صورتحساب آنها رخ دهد.

ارائه ي سرويس به وب سايتهاي پرترافيک و حجيم بر روي سرورهاي هاست معمولي امکان پذير نميباشد. دارندگان سايتهاي پرترافيک و حجيم بايد قبل از سفارش با واحد فروش زرين ميزبان در خصوص دريافت سرويس مناسب براي وب سايت خود مشورت کنند. واضح است در صورت عدم توجه به اين مساله، سرويس مربوطه مسدود خواهد شد و وجهي مسترد نميگردد.

در سرويس هايي که شامل دامنه ي رايگان مي باشند، ثبت دامنه ي رايگان فقط در هنگام ثبت سفارش امکان پذير مي باشد و پس از آن گروه فناوری و اطلاعات زرین هيچ گونه مسئوليتي در قبال ثبت دامنه ي رايگان براي مشتري نخواهد داشت.

استرداد وجه تنها به مدت 7 روز پس از ثبت سفارش و فقط با ذکر دليل موجه و پس از تاييد هويت کاربر امکانپذير خواهد بود.

هزينه ي ثبت دامنه قابل برگشت نخواهد بود.

سرويس هاي ماهيانه استرداد وجه ندارند.

هزينه خريد سرور اختصاصي قابل استرداد نخواهد بود.

مبالغي که بصورت افزايش اعتبار پرداخت مي گردند قابل استرداد نمي باشند.

اگر مشتري، سرويس ميزباني به همراه دامنه خريداري کرده باشد (حتي سرويسهاي شامل دامنه ي رايگان) در صورت درخواست استرداد وجه، هزينه ي ثبت دامنه طبق جدول تعرفه ي دامنه در سايت زرين ميزبان، از مبلغ سرويس کسر شده و الباقي مبلغ به حساب اعلام شده توسط مشتري مسترد ميگردد.

همچنين در صورتي که کاربر با استفاه از اعتبار حساب کاربري خود نسبت به خريد سرويس اقدام کند، در صورتي که در مدت ضمانت استرداد وجه، درخواست لغو سرويس نمايد، مبلغ سرويس مجددا به اعتبار حساب کاربري او افزوده خواهد شد و قابل برگشت به حساب بانکي نخواهد بود.

ارائه بک آپ سرويس هاي مسدود شده، فقط تا 5 روز پس از تاريخ سررسيد صورتحساب امکانپذير است. بديهي است پس از اين مدت، ارائه بک آپ فقط در صورت پرداخت صورتحساب ميسر خواهد بود.

اطلاعات سرويس هاي منقضي شده، فقط تا 5 روز پس از سررسيد صورتحساب بر روي سرورهاي زرين ميزبان نگهداري خواهند شد و پس از اين مدت در صورت عدم پرداخت صورتحساب، سرويس مربوطه به کلي از روي سرور حذف خواهد شد و زرين ميزبان هيچ گونه مسئوليتي در قبال اطلاعات از دست رفته ي کاربر نخواهد داشت.

* هزينه لايسنس ها به هيچ وجه قابل عودت نمي باشد.
*90 درصد هزینه قابل استراد میباشد و مبلغ 500 تومان جهت انتقال وجه از مبلغ کل کسر میگردد، همچنین مبلغ استرادی باید بالای 10000 (ده هزار) تومان باشد. مبلغ های زیر ده هزار تومان به حساب کاربری برگشت داده خواهد شد و مشتری میتواند سرویس دیگزی سفارش دهد.
*سرویس هایی که ارتقا میدهید قابل استراد نمیباشد.

پشتيباني

 

تيم پشتيباني زرين ميزبان فقط مسئوليت رسيدگي به مشکلات مرتبط با خدمات ارائه شده توسط زرين ميزبان را دارد و در رابطه با برنامه ها و اسکريپتهايي که کاربر بر روي هاست و يا سرور خود نصب و ذخيره ميکند هيچ مسئوليتي نخواهد داشت حتی مبنی بر اینکه اسکریپت توسط زرین میزبان نصب شده باشد.

همچنين کاربر بايد آشنايي مقدماتي با مبحث هاستينگ و سرويسهاي مرتبط با آن را داشته باشد و زرين ميزبان هيچ تعهدي در قبال آموزش کاربران ندارد.

همچنين استفاده از اسکريپت ها و سيستم هاي مديريت محتوايي که فعال نمودن register_globals و فانکشن هاي خطرناک و يا نيازمند استفاده از php.ini اختصاصي و سفارشي شده هستند، ممنوع مي باشد.

در هر سرويس ميزباني وب فقط يکبار امکان تعويض رايگان دامنه اصلي وجود دارد. براي دفعات بعدي مبلغ 5000 تومان به ازاي هر دامنه دريافت مي گردد.Tuesday, February 3, 2015

« بازگشت

این قالب بصورت اختصاصی برای گروه فناوری و اطلاعات زرین میزبان طراحی شده است، هرگونه کپی برداری شرعا حرام بوده و مطابق ماده 12 قانون جرایم رایانه ای برخورد قانونی خواهد داشت.